27 June 2012

adidasy na koturnie
Można zauważyć, ze gwiazdy zaczynają nosić buty sportowe na obcasie m.in Kasia Tusk, Edyta Górniak i inni.Łączenie garderoby casual z elegancką zawsze jest ryzykowne.Do czego nosić te buty? Z pewnością jest to dobra opcja do dżinsów i prostego t-shirta. Zdecydowanie możecie sięgnąć po adidasy na obcasach w przypadku sportowej spódniczki. Te buty produkuje już prawie każda firma m.in H&M, adidas, Nike.

Adidasy na koturnie
Adidasy na koturnie H&M prezentowane powyżej, pochodzą z kolekcji H&M Wiosna/Lato 2012. Możecie je nosić do dżinsów, legginsów, a także mini spódniczek. Do wyboru macie dwa kolory – biały oraz czarny z dodatkiem limonkowej zieleni. Buty wykonane zostały z imitacji skóry oraz zamszu. Kosztują 129,90zł. Szukajcie w salonach H&M.
 Uważacie, że jest to konieczna pozycja w Waszej garderobie? Mi te z kolekcji Nike nie przypadły do gustu ale  kolekcja H&M... Cóż tu dużo mówić jest cudowna :)

love you 4ever

2 comments:

  1. Addidasy na koturnie..szczerze nie mam jeszcze na ich temat zdania gdyż nie miałam okazji widzieć ich na żywo. Tak przez zdjęcia to dużo mi nie daję. Może obserwujemy? :*

    ReplyDelete